Skyen

Go down

Skyen Empty Skyen

Pisanie by Skyen Sob Sie 06, 2016 1:01 pm

Kim jesteś?
Kim jestem? Nikim ważnym. Zwykłą szarą smoczycą, która wybrała życie na wolności, a nie zniewolenie przez ludzi. Jestem też byłą królową dawnego Nivessiru, jeszcze w czasach przed potopem. Potem za sprawą miłości, w którą ciężko mi teraz uwierzyć, przeszłam na stronę wolnych smoków, co przyszło mi przypłacić życiem... Czemu więc możesz usłyszeć mój głos? Bo zostałam wskrzeszona. Znaczy... Wskrzeszony został mój umysł, a otrzymałam zupełnie nowe ciało, tylko podobne mojemu staremu. Nie wiem, kto przywrócił mnie do życia, ale czuję, że to sprawka Bogów.

Skąd pochodzisz?
Pochodzę stąd, z Nivessiru. Nie jednak obecnego, a tego który istniał kiedyś, tego, który kochałam, a został zniszczony przez żywioł.
Mam mało wspomnień z dzieciństwa, wiem tylko, że mym ojcem był Ered, oraz że mam młodszą siostrę, Isidar. Matki nie pamiętam.
Czysty przypadek wepchnął mnie na tron dawnego Nivessiru, a mą siostrę ustanowił przywódczynią Kirtanu. Pamiętam jak byłam wściekła na wolne smoki, jak ich nienawidziłam... A potem... Poznałam kogoś, mojego partnera, teraz zapewne już martwego. On był tym, co zmieniło mój umysł, patrzenie na świat. Zrezygnowałam z bycia królową, po cichu przeszłam na stronę Kirtańczyków. Na ich ziemiach zostałam też matką... A potem niewiele pamiętam, tylko przeszywający ból w czaszce, i długą, długą ciemność.
A potem głos, który powiedział, że nie nastał mój czas.
Wróciłam do domu, w którym nie zastałam ani partnera, ani córki. A potem była bitwa. Nie pamiętam czy walczyłam, lecz zostały przebłyski, obrazy bitwy i zapach krwi...


Co cię tu sprowadza?
Siedem lat. Minęło siedem lat. A ja nie umiem wybaczyć. Nie umiem zapomnieć ani o rodzinie, ani o ogromnym żalu, który żywię do ludzi. Chciałabym pomścić tych którzy byli mi bliscy, a zginęli. Chciałabym zobaczyć wyraz twarzy tych, którzy mnie zranili, a potem zatopić zęby w ich gardłach.
Chcę też odnaleźć tych, którzy przeżyli, i pomóc im, jak tylko potrafię. To wszystko. Nie chcę nic więcej.



[You must be registered and logged in to see this link.]
Skyen
Skyen

Female Liczba postów : 1
Join date : 04/08/2016

Karta Postaci
Wiek:
Stan postaci:
Ekwipunek:

http://vailins.deiantart.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach