Fasetka

Go down

Fasetka Empty Fasetka

Pisanie by Faseta Czw Wrz 01, 2016 3:28 pm

Kim jesteś?
Faseta 2G5LX (to mój kod, który wymyśliłam bo go lubię), technik i inżynier Medevaru, przypisana stolicy ludzi w nowo odkrytej krainie nazywaną Nivessir. Gad czworonożny, potocznie nazywany smokiem, brak skrzydeł, umiejętność zionięcia ogniem. Nie należę do oficjalnego gatunku, prostaczkowie i łachudry przypisują mi żartobliwe określenie "smoka perydotu", ze względu na moje rogi. Wiek w porównaniu do ludzkiego wynosi 25 lat. Mam tu konstruować broń i utrzymywać machinerię w dobrym stanie oraz wychodzić czasami poza miasto w celu zbadania okolic pod każdym kątem.
Skąd pochodzisz?
Z ojczyzny ludzi, a konkretnie z wylęgarni w roboczym dystrykcie. Jako iż nie jestem dobrze zbudowana do fizycznej pracy oraz zostałam obdarzoną nadzwyczajną inteligencją byłam szkolona w kierunku technika i inżyniera. Moim utrzymaniem zajmował się rząd, więc nie było żadnych nieważnych problemów, które by utrudniały mi naukę, a potem pracę. Ale niestety moja nieuwaga i błąd w kalkulacjach sprawiły, że musiałam opuścić dom i zamieszkać w tej... dziczy.
Co cię tu sprowadza?
Jak wspomniałam wcześniej, popełniłam błąd w kalkulacjach, co wywołało reakcję łańcuchową, a to się skończyło na zburzeniu budynku, Nowa broń okazała się wielkim błędem. Zostałam zawieszona i aby odzyskać dobrą twarz, albo raczej pysk, oraz honor miałam zająć się ulepszeniem miasta w odkrytej jakiś czas temu krainie. Niewiele o niej słyszałam, nawet jak na wysoko postawionego technika, ale wiedziałam że są tam obecne niezorganizowane grupy pierwotnych mieszkańców wywołujące problemy podczas kolonizacji. Kiedy znalazłam się na miejscu i zapewniłam przetrwanie powodzi stolicy ludzi w tak zwanym Nivessirze, byłam gotowa do powrotu do domu. Ale okazało się, że to nie wszystko co mam zrobić. Mam teraz postarać się, aby resztki pierwotnych mieszkańców zostały wybite do nogi albo zniewolone. A gdy skolonizowany obszar lądowo-morski zostanie w całości przejęty przez ludzi, wrócę do domu.
Tylko czemu te dzikie... ŁACHUDRY muszą wszystko tak utrudniać?!
Faseta
Faseta

Female Liczba postów : 2
Join date : 01/09/2016

Karta Postaci
Wiek: 25 ludzkich
Stan postaci:
Ekwipunek:

Powrót do góry Go down

Fasetka Empty Re: Fasetka

Pisanie by Faseta Sob Wrz 10, 2016 10:05 pm

TEST PODPISU
Faseta
Faseta

Female Liczba postów : 2
Join date : 01/09/2016

Karta Postaci
Wiek: 25 ludzkich
Stan postaci:
Ekwipunek:

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach